türkiye Çiçekçiler özel alan
Gizlilik Sözleşmesi

www.flowersdeliveryinturkey.com web sitemiz üzerinden yapılan kredi kartı ile ödeme iÅŸlemlerinde SSL ÅŸifreli güvenlik teknolojisi ve xxxx Sanal POS alt yapısı kullanılmaktadır.
Kredi Kartı GüveliÄŸi
Kredi kartınızın güvenliÄŸi SSL ÅŸifreleme teknolojisiyle saÄŸlanmaktadır. Kredi kartı bilgilerinizi girdiÄŸiniz sayfalarda kullandığınız browser türüne göre tarayıcınızın alt kısmında veya adres satırında bir kilit simgesi görünür. Bu simge GeoTrust tarafından saÄŸlanan RapidSSL Sertifikasını göstermektedir.Ödeme yaparken kredi kartı bilgilerinizi girdiÄŸiniz sayfada internet adres satırı https ye dönüÅŸür. Ödeme iÅŸlemine baÅŸladığınızda web sitemizden bağımsız olarak, müÅŸteri bilgisayarı ile banka arasında ÅŸifreli bir baÄŸlantı kurulmaktadır ve browser aracılığı ile gönderdiÄŸiniz hiçbir bilgi www.flowersdeliveryinturkey.com personeli ya da üçüncü ÅŸahıslar tarafından görülmemektedir. www.flowersdeliveryinturkey.com sitemizde müÅŸteri kredi kartı bilgileri asla kayıt edilmemektedir.
KiÅŸisel Bilgi GüvenliÄŸi
Tekirdagcicekcisi.com web sitemizde teslimat için bildirmiÅŸ olduÄŸunuz kiÅŸisel bilgiler ve adresler güvenli alan üzerinde korunmaktadır. KiÅŸisel bilgilerinize yasal zorunluluk haricinde hiçbir kurum, kuruluÅŸ ve üçüncü ÅŸahıslarla paylaşılmamaktadır.
Kişisel Bilgilerin Kullanılması
Adınız Soyadınız, Telefon, E-posta, Adres bilgileriniz satın almış olduÄŸunuz ürünün adresine ulaÅŸtırılması, alınan ürünün faturalandırılması, fiyat indirimleri ve kampanyalardan haberdar edilmesi gibi durumlar için sadece www.flowersdeliveryinturkey.com kullanabilir
MüÅŸterinin Dikkat Etmesi Gerekli Durumlar
www.flowersdeliveryinturkey.com web sitemizde almış olduÄŸumuz tüm güvenlik uygulamaları haricinde müÅŸterinin bilgisayarında kullandığı browser güvenlik ayarlarının en üst düzeyde olması, anti-virüs, güvenlik duvarı gibi yazılımların kullanılması ve güncel tutulması, kiÅŸisel bilgilerinizin ve ÅŸifrelerinizin bilgisayarınızda kayıtlı olmaması müÅŸteri kiÅŸisel güvenliÄŸi açısından önem arzetmektedir.
www.flowersdeliveryinturkey.com hiç bir ÅŸekilde müÅŸterilerinden e-posta aracılığı ile kiÅŸisel bilgi, kredi kartı numarası ve/veya benzer bilgiler talep etmez. www.flowersdeliveryinturkey.com web sitemizden müÅŸterilere gönderilen e-postalar sadece( sipariÅŸ, teslimat bilgisi, ödeme alındı bilgisi, vb.) bilgi içeriklidir.


Web Sitemize Hoş Geldiniz Web Sitemiz Siz Değerli Müşterilerimizin Çiçek Siparişinizi Türkiye’nin Her Hangi Bir Şehrine Kolaylıkla Verebilmeniz Kurulmuştur Türkiye’nin Her Şehrindeki Bayimiz Olan Seçkin Çiçekçiler Tarafından Çiçek Siparişiniz Özenle Hazırlanarak Vermiş Olduğunuz Adrese Aynı Gün İçerisinde Teslim Edilmektedir.Çiçek Siparişinde Kalite ve Güvenin Çok Önemli Olduğunu Biliyor ve Çiçek Siparişlerinizi Profesyonel Çiçekçi İş Ortaklarımız ile Özenle ve Tam Gününde Teslim Ediyoruz. Rusya Çiçek Ukrayna ÇiçekÇiçekçi Sitesi
Visa Mastercard Amex

Türkiye Çiçek

Türkiye Çiçekçi

Türkiye Çiçekçiler

Türkiye Çiçekçilik

Türkiye Çiçek Gönderimi
Türkiye Çiçek Yollamak
Türkiye Çiçek Göndermek
Çiçek
Çiçekçi
Flowers
Florist
Flower Delivery