türkiye Çiçekçiler özel alan
Teslimat Şartları


Teslimatlarımız 09:00 - 22:00 saatleri arasında yapılmaktadır.
Sevgililer günü, Anneler Günü vb. özel günlerde belirli saatte teslime göre sipariÅŸ alınamamakta, bütün sipariÅŸler gün içinde teslim olarak deÄŸerlendirilmektedir.

Ürünün sipariÅŸ verildiÄŸi gün ulaÅŸtırılabilmesi için son sipariÅŸ saati 20:00'dir.Saat 20:00'den sonra verilen sipariÅŸler ertesi gün teslim edilir. Åžehir merkezi dışındaki ürün teslimleri için ek ücret talep edilebilir. Bu konuda müÅŸteriye satın alırken sitede nakliye ücreti altında sipariÅŸ özetinde bilgilendirilmektedir. Saatli sipariÅŸler için ( DüÄŸün, NiÅŸan vs .) aynı gün teslimlerde en az 4 saat önceden sipariÅŸ verilmelidir.

SipariÅŸi verilen ürünlerin birebir aynısının gönderileceÄŸini garanti ediyoruz. Fakat mevsimsel koÅŸullardan dolayı o ürün bulunamıyorsa en yakın ürünün teslim edileceÄŸinden emin olabilirsiniz. SipariÅŸ ettiÄŸiniz üründen memnun kalmazsanız kesinlikle ürünü iade edebilir veya ürün telafisi talep edebilirsiniz. Vizyonumuz kesinlikle bir defa deÄŸil ömür boyu beraber çalışmaktır.

Sehven yaptığınız ödemelerin tarafınıza iadesi firmamızın garantisi altındadır.

Ürün teslimatlarımızda alıcı adresinde bulunamıyorsa ürün kapı komÅŸusu, kapıcı, varsa görevlilere teslim edilmekte ve müÅŸteriye bilgi verilmektedir.

SipariÅŸin, alıcı tarafından kabul edilmemesi durumunda sorumluluk müÅŸteri aittir


Web Sitemize Hoş Geldiniz Web Sitemiz Siz Değerli Müşterilerimizin Çiçek Siparişinizi Türkiye’nin Her Hangi Bir Şehrine Kolaylıkla Verebilmeniz Kurulmuştur Türkiye’nin Her Şehrindeki Bayimiz Olan Seçkin Çiçekçiler Tarafından Çiçek Siparişiniz Özenle Hazırlanarak Vermiş Olduğunuz Adrese Aynı Gün İçerisinde Teslim Edilmektedir.Çiçek Siparişinde Kalite ve Güvenin Çok Önemli Olduğunu Biliyor ve Çiçek Siparişlerinizi Profesyonel Çiçekçi İş Ortaklarımız ile Özenle ve Tam Gününde Teslim Ediyoruz. Rusya Çiçek Ukrayna ÇiçekÇiçekçi Sitesi
Visa Mastercard Amex

Türkiye Çiçek

Türkiye Çiçekçi

Türkiye Çiçekçiler

Türkiye Çiçekçilik

Türkiye Çiçek Gönderimi
Türkiye Çiçek Yollamak
Türkiye Çiçek Göndermek
Çiçek
Çiçekçi
Flowers
Florist
Flower Delivery